obsługa grup

Oferujemy kompleksową obsługę grup turystycznych przyjeżdżających do Lwowa w zakresie rezerwacji miejsc noclegowych, wyżywienia (w hotelu lub na mieście), przewodnika (polsko- lub obcojęzycznego), rezerwacji biletów do Opery Lwowskiej, organizacji czasu wolnego – zabawa przy dźwiękach kapeli lwowskiej, inne – na życzenie.
Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych posiadających własny transport, jak np. grupy nauczycieli czy inne grupy zawodowe, wycieczki z zakładów pracy, wycieczki szkolne, a także do biur podróży organizujących wyjazdy do Lwowa.

Dlaczego warto z nami współpracować?
Przejmujemy cały ciężar organizacji Państwa pobytu we Lwowie – przyjeżdżacie na gotowe, nie ponosząc nawet kosztów telefonu – wszystkie szczegóły uzgadniamy przez internet, zaliczki pobieramy za pośrednictwem polskiego banku.
Nie musicie się też Państwo martwić o to, co robić w przypadkach losowych – skąd wziąć innego przewodnika, jeśli zarezerwowany zachorował? To wszystko jest na naszej głowie, Wy martwicie się tylko o to, aby dobrze wypocząć.

Znając dobrze miejscowy rynek doradzimy Państwu obiekt noclegowy najlepiej spełniający Państwa wymagania, ułożymy program zwiedzania tak, aby maksymalnie wykorzystać czas przeznaczony na zwiedzanie, a posiłki zjecie w sprawdzonej restauracji.

Na koniec – ile to kosztuje.
Prowizja wynosi 10% wartości zamówionych usług.
Wystawiamy rachunki (w hrywnach).

dodaj do notanika