fot. Ihor Khomych

4. O zdjęciu w Newsweeku

Całkiem się tutaj zebrała niezła gromadka, patrząc okiem przewodnickim – na dwie grupy wycieczkowe ;) Dziękuję Wam kochani za zaufanie, że chcecie się na tę wycieczke ze mną się wybrać.

 

Tymczasem historia zdjęcia profilowego. Zawsze mam z tym problem, bo w rodzinie aparat jest najczęściej w moich rękach, więc prawie nigdy nie ma mnie na zdjęciach. Jakoś w grudniu był we Lwowie Michal Kacewicz z Newsweeka, poprosił o spotkanie, bo przygotowywał artykuł o nastrojach wśród Polaków we Lwowie. Porozmawialiśmy trochę przy kawie. Jakiś czas potem zadzwonił fotograf, że ma mi zrobić zdjęcie do artykułu. I chociaż w końcu nie wspomniano o mnie ani słowem, to zdjęcia mam ;)

 

Na marginesie, to poleciłam spotkanie z pewną osobą z polskiego środowiska we Lwowie, do którego, jak się potem ze zdziwieniem dowiedziałam, nie doszło. Ze zdziwieniem, bo jest zacytowana w artykule. Jej zdjęcie chyba też miało się pojawić, bo fotograf się skarżył, że jedna osoba „w ogóle nie pamięta, żeby dawała jakiś wywiad” ;)

 

Artykuł ukazał się w nr 3/2015, ale jest dostępny tylko w wersji papierowej lub w aplikacji (płatny – 10 hr). Za ilustrację służy zdjęcie t-shirta z Banderą.

[ tekst pochodzi ze strony https://www.facebook.com/klozacd ]

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Pinterest