fbpx
lwów wycieczki lwów przewodnik po lwowie

Pięć gwiazdek

Na którejś z wycieczek jeden z turystów namiętnie fotografował hotele, zachwycał się ich prowincjonalnym blichtrem i stylem pretendującym do wielkiego świata. Po tym wyjeździe też zaczęłam zwracać baczną uwagę na takie hotele. Chciałam nawet napisać dla Was artykuł pt. „Uroki hoteli 1*”, ale wciąż zbieram materiał.

Dziś jednak pokażę Wam jeden z tych hoteli. To hotel Lybid Plaza w Chmielnickim. Hotel znajduje się w… centrum handlowym. Nocowaliśmy w nim w zeszłym roku po drodze z Winnicy i byliśmy w równym stopniu, co wspomniany turysta, zachwyceni :)

Kilka dni temu mąż podesłał mi artykuł na temat posiedzenia ukraińskiej komisji, która przyznaje gwiazdki hotelom. Znajdowała się tam m. in. taka ciekawa informacja:

Komisja odmówiła przyznania pięciu gwiazdek hotelowi Lybid Plaza w Chmielnickim, zaproponowano w zamian rozpatrzenie nadania mu trzech gwiazdek.

https://www.epravda.com.ua/news/2021/03/24/672257/
5 1 vote
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Dzień dobry! Ciekawa winda (chyba) i ładna lampa. Widziałem już bardziej „wschodnie” hotele w Polsce, szczególnie w latach 90-tych, taka moda była. Pozdr., M.Ł.

Trochę bizantyjski przepych, trochę zwykły kicz 😁.

W sumie beka, ale 2 – 3 noce w takich warunkach to wszak jeszcze nie dramat, pamiętając sprzed dwudziestu paru lat hotel „LVIV” :)))  

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Pinterest