Elegancki Lwów / 3h

Wycieczki po Lwowie z przewodnikiem:

Elegancki Lwów

Belle Epoque – „Piękna Epoka” – taką był dla naszego miasta okres autonomii galicyjskiej, kiedy Lwów po dziesięcioleciach upadku znów zmienił się w tętniące życiem, eleganckie i nowoczesne miasto. To własnie wtedy powstały najpiękniejsze pałace i gmachy publiczne we Lwowie. W czasie wycieczki będziesz mieć okazję przespacerować się po głównych promenadach Lwowa i zobaczyć miejsca, w których spędzali czas i tracili pieniądze ówcześni lwowianie.

Nie ominiemy najpiękniejszych wnętrz z epoki i najlepszych przykładów lwowskiej secesji, dowiesz się, ile czasu budowano lwowską Operę, co nazywano najelegantszym meblem w salonie miasta, gdzie są najlepsze do tej pory sejfy bankowe i jak działała fontanna na szampana. Spostrzegawczy mają szansę zobaczyć o drodze dwie, a może nawet trzy podobizny Mickiewicza. 

Cena: 180 zł

 

bilety wstępu: ok. 110 uah/os.

dodatkowe koszty: kawa i ciastko;

Program:

Opera (wnętrze), pasaż Fellerów, dawne Muzeum Przemysłu Artystycznego, hotel Belle Vue, Kasyno Końskie (wnętrze), Sejm Galicyjski, Lwowska Galeria Obrazów, Ossolineum, pomnik Mickiewicza, pasaż Mikolascha i apteka Mikolascha, pasaż Hausmana, hotel Imperial, Galicyjska Kasa Oszczędności (wnętrze), hotel Grand. Przerwa na kawę w lokalu w stylu epoki. 

Każda wycieczka jest unikalna – program może ulec niewielkim zmianom. 

Ustal termin i zamów >

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Pinterest