lwów wycieczki lwów przewodnik po lwowie elegancki

Elegancki Lwów / 3h

Wycieczki po Lwowie z przewodnikiem:

Elegancki Lwów

Belle Epoque – „Piękna Epoka” – taką był dla naszego miasta okres autonomii galicyjskiej, kiedy Lwów po dziesięcioleciach upadku znów zmienił się w tętniące życiem, eleganckie i nowoczesne miasto. To własnie wtedy powstały najpiękniejsze pałace i gmachy publiczne we Lwowie. W czasie wycieczki będziesz mieć okazję przespacerować się po głównych promenadach Lwowa i zobaczyć miejsca, w których spędzali czas i tracili pieniądze ówcześni lwowianie.

Nie ominiemy najpiękniejszych wnętrz z epoki i najlepszych przykładów lwowskiej secesji, dowiesz się, ile czasu budowano lwowską Operę, co nazywano najelegantszym meblem w salonie miasta, gdzie są najlepsze do tej pory sejfy bankowe i jak działała fontanna na szampana. Spostrzegawczy mają szansę zobaczyć o drodze dwie, a może nawet trzy podobizny Mickiewicza. 

najbliższe wycieczki:

Program:

Opera (wnętrze), pasaż Fellerów, dawne Muzeum Przemysłu Artystycznego, hotel Belle Vue, Kasyno Końskie (wnętrze), Sejm Galicyjski, Lwowska Galeria Obrazów, Ossolineum, pomnik Mickiewicza, pasaż Mikolascha i apteka Mikolascha, pasaż Hausmana, hotel Imperial, Galicyjska Kasa Oszczędności (wnętrze), hotel Grand. Przerwa na kawę w lokalu w stylu epoki. 

Każda wycieczka jest unikalna – program może ulec niewielkim zmianom. 

dzieci do lat 13 towarzyszące rodzicom – gratis.

bilety wstępu: ok. 140 uah/os.

dodatkowe koszty: kawa i ciastko;

Zamówienia indywidulane:

Cena: 180 zł

Ustal termin i zamów >

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Pinterest