Wycieczki po Lwowie z przewodnikiem:

Elegancki Lwów

Belle Epoque – „Piękna Epoka” – taką był dla naszego miasta okres autonomii galicyjskiej, kiedy Lwów po dziesięcioleciach upadku znów zmienił się w tętniące życiem, eleganckie i nowoczesne miasto. To własnie wtedy powstały najpiękniejsze pałace i gmachy publiczne we Lwowie. W czasie wycieczki będziesz mieć okazję przespacerować się po głównych promenadach Lwowa i zobaczyć miejsca, w których spędzali czas i tracili pieniądze ówcześni lwowianie.

Nie ominiemy najpiękniejszych wnętrz z epoki i najlepszych przykładów lwowskiej secesji, dowiesz się, ile czasu budowano lwowską Operę, co nazywano najelegantszym meblem w salonie miasta, gdzie są najlepsze do tej pory sejfy bankowe i jak działała fontanna na szampana. Spostrzegawczy mają szansę zobaczyć o drodze dwie, a może nawet trzy podobizny Mickiewicza. 

Cena: 180 zł

 

bilety wstępu: ok. 110 uah/os.

dodatkowe koszty: kawa i ciastko;

Program:

Opera (wnętrze), pasaż Fellerów, dawne Muzeum Przemysłu Artystycznego, hotel Belle Vue, Kasyno Końskie (wnętrze), Sejm Galicyjski, Lwowska Galeria Obrazów, Ossolineum, pomnik Mickiewicza, pasaż Mikolascha i apteka Mikolascha, pasaż Hausmana, hotel Imperial, Galicyjska Kasa Oszczędności (wnętrze), hotel Grand. Przerwa na kawę w lokalu w stylu epoki. 

Każda wycieczka jest unikalna – program może ulec niewielkim zmianom. 

Ustal termin i zamów >

dodaj do notanika

Bilety

Tickets are no longer available.
otwórz notatnik

notatnik

skasuj listę info

Teraz możesz zebrać swoje ulubione miejsca, opisywane przeze mnie, w na jednej liście.
Z pewnością ułatwi to planowanie podróży do Lwowa!

Lista będzie nadal dostępna przy kolejnych wizytach z tego samego komputera, nawet bez logowania. zamknij
wyślij na e-mail... udostępnij na Facebook... widok mobilny

Send your list to a friend

FROM: (Your email): TO: (Your friend's email): Your message:
Send