epidemia, dzień 6.

Wstałam rano, żeby pójść oddać krew do analizy. Mąż (dziś z temp. 36,3) miał jednak wątpliwości – może lepiej nie… Zadzwonił jednak do przychodni, gdzie go poinformowano, że wszystko działa w normalnym trybie, więc poszłam (w rękawiczkach i maseczce). W przychodni żywej duszy, tak jak myślałam. Zapytałam pani, która pobierała krew, co się dzieje – powiedziała, że widzi i słyszy to samo, co wszyscy. I że zachorowań nie jest wiele więcej niż w ostatnich latach. I że komuś widać to na rękę.

Poniżej wykres (ze strony ministerstwa zdrowia) obrazujący ilość chorych na grypę i infekcje dróg oddechowych w 10 kontrolnych miastach Ukrainy w ciągu ostatnich 10 lat. Na osi x – tygodnie roku, na osi y – ilość chorych. Kolorami oznaczono poszczególne sezony.

Mąż (po tym jak odkrył na swoim ciele wysypkę) poszedł w końcu do lekarza. Lekarka stwierdziła anginę i reakcję alergiczną (wysypka). Nie wiadomo jednak, czy jej wierzyć, bo powiedziała także, że to nie grypa ani zapalenie płuc zabija Ukraińców.
No owszem, są jeszcze inne teorie:
1. Joseph Moshe, utrzymujący, że jest byłym mikrobiologiem Mossadu, aresztowany w sierpniu za stwarzanie zagrożenia wobec Białego Domu ostrzegał w radiowej audycji przed bronią biologiczną przygotowywaną w labolatoraich Baxtera na Ukrainie, która miała być rozpowrzechniona poprzez szczepionki wywołując plagę chorób.
2. Austriacka dziennikarka śledcza Jane Burgermeister twierdzi, że firmy farmaceutyczne – przede wszystkim Baxter, posiadająca laboratoria pod Mexico City, a także Novartis – uczestniczą w produkcji morderczych wirusów. Mają to czynić przy współudziale instytucji międzynarodowych, a ich celem ma być zmniejszenie populacji na Ziemi. Jedną z tych instytucji ma być WHO.
3. Zwolennicy teorii starcia cywilizacji widzą natomiast w fakcie, że najpierw grypa zaczęła zabijać Meksykańow – naród katolicki – dowód na to, że muzułmanie wydali chrześcijanom wojnę biologiczną.
4. Za pandemią stoją wegetarianie. Usiłują zniechęcić ludzi do jedzenia „braci mniejszych ” – po chorobie szalonych krów i ptasiej grypie wywołali grypę świńską.

Mamy też kilka lokalnych hipotez, poczynając od dżumy płucnej, która się rozpoczęła od przypadkowego rozkopania starego cmentarza w Tarnopolu, aż po walkę polityczną ukierunkowaną na zmniejszenie liczby wyborców na Ukrainie Zachodniej.

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Pinterest