[ua] [pl ↓]
Kaflove story вертається з далеких країн, де про кахельні пічки й гадки не мали, та продовжує свою розповідь. 
Мушу зізнатись, що перша кахля, яку я Вам показала (#kaflove1), насправді не була одна – їх було дві, одинакового узору та різного кольору. На превеликий жаль, друга в ще гіршому стані. За те, про неї є ще она дуже цікава інформація, про яку вже скоро.
Знайшла оголошення на olx, де продається дуже подібна піч, можна побачити також інші кахлі, які йшли в комплекті. Розкішний, сецесійний декор – мені подобаєтся, а Вам?

 

[pl]
Kaflove story wróciło z ciepłych krajów, w których nawet nie domyślają się istnienia takich pięknych pieców, i kontynuuje swoją historię. 
Muszę się przyznać, że pierwszy kafel, który tu pokazałam (#kaflove1), naprawdę nie był jedynym wtedy znalezionym, Było ich dwa, o jednakowym wzorze ale różnych kolorach. Niestety drugi był w jeszcze gorszym stanie – za to niósł ze sobą ciekawą informację, o której opowiem wkrótce. 
Znalazłam ogłoszenie na olx o sprzedaży bardzo podobnego pieca. Można zobaczyć, jak wyglądał w całej okazałości, a również inne kafle, które były w komplecie. Podoba mi się to bogate, secesyjne zdobienie – a Wam?

 

dodaj do notanika
otwórz notatnik

notatnik

skasuj listę info

Teraz możesz zebrać swoje ulubione miejsca, opisywane przeze mnie, w na jednej liście.
Z pewnością ułatwi to planowanie podróży do Lwowa!

Lista będzie nadal dostępna przy kolejnych wizytach z tego samego komputera, nawet bez logowania. zamknij
wyślij na e-mail... udostępnij na Facebook... widok mobilny

Send your list to a friend

FROM: (Your email): TO: (Your friend's email): Your message:
Send