0ztCQXKcqks

W sobotę skorzystaliśmy z ładnej pogody i wybraliśmy się na rodzinną wycieczkę za miasto w kierunku Wołynia. Miejsc, które odwiedziliśmy, można się wkrótce spodziewać na blogu. Tymczasem krótki filmik (pierwszy, który w życiu zmontowałam, więc uwaga ;)

dodaj do notanika

3
Dodaj komentarz

3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Danuta Witkowska

Dzień dobry Pani Kasiu! Gratuluję umiejętności. Filmik bardzo ciekawy. Poznałam Panią będąc w końcu maja 2013 r na wycieczce we Lwowie ( Cm. Łyczakowski – Eugeniusz Janota-praprzodek). Bardzo polubiłam Pani stronę i wszystko czytam. Wczoraj w Polskiej telewizji był program z Panią. Niestety ja nie oglądałam, ale koleżanka, (która też była na tej wycieczce) widziała fragment. Była programem zachwycona, ale nie oglądała od początku i nie zna tytułu, ani nie pamięta czy była to TVP Polonia, Kultura, czy Historia. Bardzo chciałybyśmy to zobaczyć. Proszę podać tytuł programu będziemy szukać powtórki. Gdyby Pani wiedziała, kiedy i gdzie będzie powtórka, to proszę… Czytaj więcej »

Danuta Grodzicka

być może chodzi Paniom o film „Obrona Lwowa”, można zobaczyć na YT, pierwsza z 4 części http://www.youtube.com/watch?v=f5kOSq9qAb4

otwórz notatnik

notatnik

skasuj listę info

Teraz możesz zebrać swoje ulubione miejsca, opisywane przeze mnie, w na jednej liście.
Z pewnością ułatwi to planowanie podróży do Lwowa!

Lista będzie nadal dostępna przy kolejnych wizytach z tego samego komputera, nawet bez logowania. zamknij
wyślij na e-mail... udostępnij na Facebook... widok mobilny

Send your list to a friend

FROM: (Your email): TO: (Your friend's email): Your message:
Send