lwów przewodnik wycieczki po lwowie

Tarnopol restauracja Stary Młyn

Pisałam już kiedyś o tym miejscu. Niedawno znów byłam w Tarnopolu i postanowiliśmy sprawdzić, jak się miewa Stary Młyn. Okazuje się, że bardzo dobrze.

Prawie 10 lat to dużo dla restauracji, tym bardziej że ten rynek na Ukrainie uległ w ostatnim czasie ogromnym zmianom. Dziś restauracja tematyczna nie jest żadnym wow, a ludowe klimaty mało kogo pociągają. Restauracja jednak wciąż może liczyć na wierną klientelę, a wniosek nasuwa się sam: tu po prostu dobrze gotują.

Rzeczywiście, jedzenie było smaczne. Próbowaliśmy śledzia, słoniny, na główne była kaczka, pstrąg i żeberka. Jedynie pstrąg był nieco suchy, mięso wyszło znakomicie, nie wspominając o genialnych przystawkach.

W porównaniu do wizyty sprzed 10 lat zmieniły się za to ceny. Dziś za obiad dla rodziny 2+2 (przystawka, danie główne, kompot) zapłaciliśmy 1400 uah. Nie odbiega to od cen we Lwowie.

Wnętrze praktycznie się nie zmieniło, może w detalach. Ostatnie piętro jest w remoncie, nie ma już więc sali z sushi ani kącika zabaw dla dzieci. Działą letni ogródek.

dodaj do notanika

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
otwórz notatnik

notatnik

skasuj listę info

Teraz możesz zebrać swoje ulubione miejsca, opisywane przeze mnie, w na jednej liście.
Z pewnością ułatwi to planowanie podróży do Lwowa!

Lista będzie nadal dostępna przy kolejnych wizytach z tego samego komputera, nawet bez logowania. zamknij
wyślij na e-mail... udostępnij na Facebook... widok mobilny

Send your list to a friend

FROM: (Your email): TO: (Your friend's email): Your message:
Send
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x