
Zima 2013
Znalazłam jeszcze jeden folder zimowych zdjęć, tym razem z 2013 roku. Nie wiem, jakim cudem nie umieściłam ich wówczas na blogu? Napadało wówczas porządnie i to w środku marca, kiedy wszyscy już spodziewali się wiosny. Zobaczcie Łyczaków pod śnieżną pierzynką. Zdjęcia z marca 2013 r.
[photomosaic nggid=399]zobacz także:
Subskrybuj
Login
0 komentarzy
Najstarsze











