Kiedyś, to były zimy (2013)

Kiedyś, to były zimy, zawsze to słyszałam od swoich rodziców i dziadków, ale nigdy nie myślałam, że sama będę tak mówić swoim dzieciom. Tymczasem, proszę – jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości co do globalnego ocieplenia, to niech spojrzy na zdjęcia Lwowa zrobione zaledwie 7 lat temu, dokładnie 17 marca. Wybrałam takie, bo akurat tego dnia była ładna, słoneczna pogoda i spacerowałam trochę z aparatem. Ale śnieg tamtego roku leżał jeszcze w pierwszej połowie kwietnia, co też mam uwiecznione na zdjęciach, inaczej sama bym nawet sobie nie uwierzyła. 

Kto ma ochotę na jeszcze mocniejsze wrażenia, zapraszam do tego wpisu: Zima 2013 – zdjęcia zrobione z różnicą zaledwie dwóch dni, 15 marca 2013 r. 

 

0 0 votes
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Prawda :)
Pamiętam jak dziś. W niedzielę, 29 stycznia 2012 wysiedliśmy o 6.00 rano z samochodu nieopodal Wałów Hetmańskich na Rzeźnickiej lub Furmańskiej. Mróz niebotyczny, minus 22 stopnie i porażająca cisza.
Jak ktoś chce w ramach walki z nudą poczytać relacje z tego wyjazdu niechaj wbije w google „Wyprawa na róg starej mapy”.
Pozdrawiam!

Świetnie się czyta!

A dziękuję, bardzo mi miło :)
Właśnie sobie przypomniałem, że i rok później, dokładnie w 2013, również byliśmy we Lwowie. Relację można przeczytać wstukując w google: „nasze miasto po tamtej stronie”, no chyba że nasza Kasia wcześniej podrzuci dla leniwych link ;)

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Pinterest