czyli artystów u nas nie brakuje.

I. M.:- Oj, naczelników u nas coraz więcej (naczelnicy, to ci, którzy spóźniają się więcej niż I M.). Trzeba by powyganiać co niektórych… nie, wyganiać nieładnie.. może – wypisac…? Chłopak, który dziś spóźnił się 1 h 15 min. zdążył powiedzieć „w samą porę” zanim I. M. popatrzył na zegarek. I. M. zatkało, i był uratowany.

Temat: Urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego. I. M.: – nie wiem, czy ktoś z was był za granicą, to może widział. Bo u nas na Ukrainie w tym temacie to najwyżej kijek i pasiasta taśma, i to i tak dobrze, jak dziurę wykopią i ogrodzą.

Jak powinien wyglądać mundur milicjanta drogówki? Teraz cieciom takie same dali. Myśle, co ich tak dużo, a to ci miotełkami pracują.

Co należy zrobić, kiedy widzi się zbliżającą się kolumnę samochodów, którą poprzedza pojazd z czerwono-niebieskim kogutem? Trzeba się zatrzymać. Nie jechać równolegle, ani tym bardziej w kolumnie. Mówię wam, bo artystów u nas nie brakuje. A jak ćwiczyli jeżdżenie kolumnami po mieście przed przyjazdem papieża, żebyście wiedzieli, ile samochodów rozbili!

Kieunkowskaz. Czy trzeba gowłączać rownież, kiedy nikogo w pobliżu nie ma? Trzeba. Światło to możecie w domu oszczędzać. Warto byłoby także, żebyście odróżniali skręt od ruchu po krzywej. Bo u nas wwyjątkowo utalentowany kierowca to i tu włączy kierunkowskaz:

Photomatt28

dodaj do notanika
otwórz notatnik

notatnik

skasuj listę info

Teraz możesz zebrać swoje ulubione miejsca, opisywane przeze mnie, w na jednej liście.
Z pewnością ułatwi to planowanie podróży do Lwowa!

Lista będzie nadal dostępna przy kolejnych wizytach z tego samego komputera, nawet bez logowania. zamknij
wyślij na e-mail... udostępnij na Facebook... widok mobilny

Send your list to a friend

FROM: (Your email): TO: (Your friend's email): Your message:
Send