Green Garden
4.0Wynik ogólny
wystrój
obsługa
kuchnia
ceny
Ocena czytelników 1 Głosuj

ok. 20-30 min. Stosunkowo nowy punkt na gastronomicznej mapie Lwowa – restauracja Green Garden. Proponuje odwiedzającym modne ostatnio we Lwowie połączenie kuchni włoskiej i azjatyckiej. 

Green Garden. Wystrój

Wystrój lokalu jest bardzo przytulny i zachęcający. Głęboka zieleń w połączeniu z dużą ilością naturalnego drewna stwarza zaciszną atmosferę, wystrój uzupełniają ciemne ściany i surowa cegła. Ciekawym zabiegiem, który dotąd spotkałam tylko raz w kawiarni, jest wyłożenie sufitu lustrami, dzięki czemu pomieszczenia (i tak wysokie, na tyle, że mieści się obszerna antresola) jeszcze zyskały na przestrzeni. Wprawne oko zauważy polskie fotele z fabryki w Radomsku. 

Restauracja położona jest w samym centrum, ale w bocznej, spokojnej uliczce za hotelem George. 

Obsługa

Obsługa składa się głównie z bardzo młodych ludzi i nie można im nic zarzucić – są „przezroczyści”, ale jeśli trzeba zawołać kelnera, nie ma potrzeby długiego szukania go wzrokiem czy machania ręką – zawsze był w pobliżu. Czas oczekiwania na dania wyniósł ok. 20-30 min (sobota wieczorem, lokal praktycznie pełny). 

Kuchnia

Jak wspomniałam, lokal oferuje dania kuchni azjatyckiej i włoskiej, co w praktyce oznacza, że możemy tu dostać zarówno pizzę i pastę, jak i dania z woka i sushi. Na nic bardziej wyrafinowanego raczej nie liczcie. Pierwsza moja wizyta zamknęła się na szybkim lunchu z koleżankami – zjadłam wtedy bardzo smaczną i ładnie podaną (w stalowym kociołku) azjatycką zupę, próbowałyśmy także różnych deserów (wszystkie nam smakowały). Plus dla zakładu także za sezonowe menu z dyni we wszystkich odsłonach, poczynając od świeżo wyciskanych soków, a kończąc na pizzy z dynią. 

Druga wizyta w większej grupie przyjaciół przyniosła pewne rozczarowanie. Tym razem jedliśmy wspólnie kolację z przystawkami i winem. Mimo, iż wszystko było świeże, i do jakości nie można się przyczepić, to bardzo zauważalne było, że lokal tnie ceny (rzeczywiście, są dość niskie na tle podobnych zakładów we Lwowie) oszczędzając na droższych produktach – bruschetta z pomidorami i oliwkami zawierała jedno dekoracyjne kółko oliwki, awokado z kawiorem – łyżeczkę kawioru, a sushi składały się prawie z samego ryżu. Rachunek na 6 osób z butelką wina wyniósł ok. 2700 uah (ok. 350 zł).

Podsumowując – miłe miejsce na szybką przekąskę czy kawę i deser, bez większych ambicji w zakresie kuchni. 

 

adres

Rudanśkoho 1

https://greengarden.in.ua

 

 

dodaj do notanika
otwórz notatnik

notatnik

skasuj listę info

Teraz możesz zebrać swoje ulubione miejsca, opisywane przeze mnie, w na jednej liście.
Z pewnością ułatwi to planowanie podróży do Lwowa!

Lista będzie nadal dostępna przy kolejnych wizytach z tego samego komputera, nawet bez logowania. zamknij
wyślij na e-mail... udostępnij na Facebook... widok mobilny

Send your list to a friend

FROM: (Your email): TO: (Your friend's email): Your message:
Send